Hänge, ägg, silver och emalj. Finska stämplar.

Hängets höjd 27 mm.
Total vikt 7,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
310
3 512
323
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 apr 17:16
310 EUR
23 apr 17:16
300 EUR
23 apr 17:16
280 EUR
23 apr 17:16
260 EUR
20 apr 16:34
180 EUR
20 apr 7:06
90 EUR
16 apr 16:39
80 EUR
16 apr 14:09
30 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227