Johan Hellström, vitrinskåp, "Effect", Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.
Märkt Åfors Möbelfabriks AB. Teak. Upptill glasat dörrpar framför hyllplan i glas, nedtill lådor och dörrpar med dragknoppar i mässing framför hyllinredning. Bredd 82, djup 36, höjd 185 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken.
Klubbat pris
241
2 731
251
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
22 apr 19:33
241 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
22 apr 19:33
230 EUR
19 apr 12:54
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
19 apr 12:53
200 EUR