Johan Hellström, vitrinskåp, "Effect", Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Märkt Åfors Möbelfabriks AB. Teak. Upptill glasat dörrpar framför hyllplan i glas, nedtill lådor och dörrpar med dragknoppar i mässing framför hyllinredning. Bredd 82, djup 36, höjd 185 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
241
2 731
251
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
22 apr 19:33
241 EUR
22 apr 19:33
230 EUR
19 apr 12:54
220 EUR
19 apr 12:53
200 EUR
19 apr 12:53
190 EUR
18 apr 15:44
180 EUR
17 apr 10:45
120 EUR
16 apr 16:11
100 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219