Skåp, 1900-talets första hälft.

Björk och svärtat trä, fyra fack med fällbar glasklädd dörr, nedtill fyra lådor, 84,5x60x210 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
358
4 106
375
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 apr 17:51
358 EUR
24 apr 17:50
338 EUR
23 apr 22:54
318 EUR
23 apr 22:53
298 EUR
23 apr 22:53
280 EUR
23 apr 22:51
260 EUR
23 apr 22:51
240 EUR
23 apr 7:54
220 EUR
23 apr 7:54
200 EUR
21 apr 18:14
190 EUR
18 apr 20:23
180 EUR
17 apr 22:17
100 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923