Carl Michael Lundberg

(Sverige, Född 1972)
Carl Michael Lundberg
(Sverige, Född 1972)

Carl Michael Lundberg, "Lars Adaktusson"

Signerad C.M. Lundberg och daterad 5.04.09 med påskrifr "Lars Adaktussons bok - IT och IT-Sverige och 2000-talet". Blyerts och tusch på papper 72 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Niklas Belenius Gallery, Stockholm.

Klubbat pris
2 100
185
195
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
20 maj 18:52
2 100 SEK
20 maj 18:52
2 000 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962