Sextant, C Plath, Hamburg, 1900-talets andra kvartal

Svärtad metall och mässing. Schatullets mått 31 x 32 x 14 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
23 apr 15:07
2 400 SEK
23 apr 7:17
1 000 SEK