Corpus, trä, möjligen 1600/1700-tal.

Corpus Christi. Höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis omfattande slitage.

Klubbat pris
200
2 266
209
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 apr 14:13
200 EUR
23 apr 14:13
190 EUR
23 apr 14:06
180 EUR
21 apr 19:07
80 EUR
21 apr 18:34
70 EUR
20 apr 21:07
50 EUR