Jouko Järvisalo

(Finland, Född 1950)
Jouko Järvisalo
(Finland, Född 1950)

Jouko Järvisalo, fåtöljer, ett par, "Milo", Mobel Oy, Finland, 2000-tal.

Fast stoppad klädsel i läder, ben i metall. Bredd 82 cm, sitthöjd 40 cm, totalhöjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Reva undertill.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (10 bud)
23 apr 19:06
300 EUR
23 apr 19:06
300 EUR
23 apr 15:24
280 EUR
23 apr 12:21
260 EUR
23 apr 12:21
260 EUR
23 apr 9:43
240 EUR
22 apr 12:20
220 EUR
22 apr 12:19
200 EUR
22 apr 12:19
190 EUR
19 apr 8:54
180 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219