Stolar, 4 st, Glostrup Möbelfabrik. Danmark 1900-talets mitt.,

Teak med svart konstläder sits. Tillverkarens etikett. Bredd 49 cm, sitthöjd 46 cm, totalhöjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR