Byrå, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanérad med tre lådor. Bukig form med beslag av mässing. Stenskiva. Bredd 85, djup 50, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Ställvis fanérskador och märken.

Klubbat pris
1 000
91
95
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
10 jun 19:48
1 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?