Matta, Tekke, antik. Ca 320 x 220 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Ojämn form.

Auktionen avslutas
3 dagar 21 timmar
1 000
89
95
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
15 jul 17:22
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M300
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?