Signerad A. Elomaa och daterad -56. Olja på duk 79 x 65,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.
Auktionen avslutas
19 timmar 45 minuter
180
2 039
188
Utropspris
250 EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
27 apr 7:11
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 22:20
170 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 0:00
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 apr 20:14
140 EUR
23 apr 17:44
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor