Signerad J. B-DT och daterad 2001, numrerad 5/25. Skulptur, stål. Höjd inklusive träbas 14,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
310
3 512
323
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
26 apr 19:48
310 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 apr 19:48
300 EUR
26 apr 9:45
270 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 apr 9:45
250 EUR
26 apr 0:37
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
24 apr 16:42
200 EUR
22 apr 10:47
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
21 apr 6:33
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
20 apr 11:11
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 apr 15:48
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 apr 12:27
50 EUR
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor