Bestick, 33 dlr "Olga" silver GAB Stockholm 1900-talets andra hälft
Bestående av;
6 st skedar längd 18 cm
6 st knivar längd 21 cm med rostfria blad
6 st gafflar längd 18 cm
2 st knivar längd 18 cm med rostfria blad
13 st skedar längd 12 cm
Total vikt ca 1181 gram
Bruksslitage. Repor.
Klubbat pris
4 600
406
424
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
8
23 apr 20:42
4 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
23 apr 20:42
4 400 SEK
8
23 apr 20:42
4 400 SEK
23 apr 19:24
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
23 apr 19:24
4 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor