Börge Lindau & Bo Lindekrantz, fåtöljer, ett par, "Solo M", Lammhults Möbel AB, 1900-talets slut.

Kromad benställning. Stoppad fåtölj med textilklädsel. Sitthöjd 43, bredd 70, höjd 90 cm.

Ställvis slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 800
164
171
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jun 23:52
1 800 SEK
7 jun 10:29
1 650 SEK
5 jun 23:24
1 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79