Börge Lindau & Bo Lindekrantz, fåtöljer, ett par, "Solo M", Lammhults Möbel AB, 1900-talets slut.

Kromad benställning. Stoppad fåtölj med textilklädsel. Sitthöjd 43, bredd 70, höjd 90 cm.

Ställvis slitage. Smärre fläckar.

1 050
92
98
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
28 maj 13:00
1 050 SEK
26 maj 19:24
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79