Hänge i form av hjärta i massivt guld, mäter 12,4x7,5x11,3 mm, höjd inkl ögla 18,5 mm, pansarlänk bredd 2,6 mm, längd 43 cm, total vikt ca 19,1 gram
Slitage på ögla, bör förstärkas. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10