Eero Nelimarkka

(Finland, 1891-1977)
Eero Nelimarkka
(Finland, 1891-1977)

Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.

Signerad Eero Nelimarkka och daterad 1965. Olja på duk 37 x 54 cm.

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
4 dagar 15 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
450 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - T24