Paul Hoff

(Sverige, Född 1945)
Paul Hoff
(Sverige, Född 1945)

Paul Hoff, skulptur, "Strix Nebulosa No 349", Gustavsberg studio, 1986

Glaserat stengods. Signerad och med studiohanden samt etikettmärkt. Höjd 54 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
15 500
1 351
1 414
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
11
29 apr 14:55
15 500 SEK
12
29 apr 14:53
15 000 SEK
11
29 apr 14:52
14 500 SEK
12
29 apr 14:52
14 000 SEK
12
29 apr 14:52
13 510 SEK
11
29 apr 14:52
13 010 SEK
11
29 apr 14:49
13 000 SEK
12
29 apr 14:49
12 500 SEK
11
29 apr 14:49
12 000 SEK
10
29 apr 14:49
11 500 SEK
11
29 apr 14:47
11 000 SEK
10
29 apr 14:47
10 500 SEK
10
29 apr 14:45
9 700 SEK
29 apr 14:45
9 500 SEK
29 apr 14:38
9 377 SEK
9
29 apr 14:38
9 177 SEK
29 apr 13:48
8 977 SEK
8
29 apr 13:48
8 777 SEK
8
29 apr 8:40
8 700 SEK
29 apr 8:40
8 500 SEK
8
29 apr 3:46
7 700 SEK
29 apr 3:46
7 500 SEK
28 apr 23:11
7 100 SEK
28 apr 23:11
6 900 SEK
28 apr 21:37
6 300 SEK
28 apr 21:37
6 100 SEK
28 apr 18:41
5 300 SEK
27 apr 14:09
5 100 SEK
27 apr 4:12
4 900 SEK
26 apr 9:33
4 700 SEK
26 apr 9:32
4 500 SEK
26 apr 9:32
4 500 SEK
26 apr 9:32
4 200 SEK
26 apr 9:32
4 000 SEK
26 apr 9:32
3 700 SEK
26 apr 9:32
3 500 SEK
24 apr 16:40
3 000 SEK
23 apr 5:48
590 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23