Gunnar Norrman, "Tarndalen (?) I" samt "Högsommar"
Torrnål 2 st, 35/40 "Tarndalen (?) I" bildyta 7x6 cm samt 19/35 "Högsommar" bildyta 8,5x11 cm, båda signerade samt daterade -83
Ej examinerad ur ram. Fläckar.
Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
26 apr 21:06
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 21:06
3 900 SEK
26 apr 21:01
3 700 SEK
26 apr 21:00
3 500 SEK
26 apr 21:00
3 000 SEK
26 apr 20:59
2 700 SEK
22 apr 23:27
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 7:45
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 6:08
333 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1