Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Ram av mahogny med portikformat krön. Spegelglas flankerat av två svärtade halvkolonner. Höjd 170, bredd 65 cm.

Rnoverad med senare målning. Fanerskador. Senare glas. Torrsprickor.

Utropspris
2 500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1282A. Vas, porslin. Sen Qingdynasti/republik, med Yongzheng märke.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK