Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

Ellen Favorin, Strandlandskap.

Signerad EF. Olja på pannå 18,5 x 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Utropspris
600 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?