Signerad F. Nyberg och daterad 1956. Akvarell. Passepartout 34,5 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott. Röklukt.
Klubbat pris
180
2 065
188
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
25 apr 14:57
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
25 apr 14:56
160 EUR
25 apr 14:55
120 EUR