Marija Alekseevna Fedorova

(Ryssland, 1859-1934)
Marija Alekseevna Fedorova
(Ryssland, 1859-1934)

Marija Alekseevna Fedorova, Skogsvy.

Signerad. Olja på duk 40 x 51 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
320
3 670
335
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (9 bud)
30 apr 19:49
320 EUR
30 apr 19:48
300 EUR
30 apr 19:45
280 EUR
30 apr 19:45
260 EUR
30 apr 19:41
240 EUR
30 apr 19:38
220 EUR
28 apr 19:29
200 EUR
23 apr 21:00
120 EUR
23 apr 14:26
100 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146