Per Daniel Holm

(Sverige, 1835-1903)
Per Daniel Holm
(Sverige, 1835-1903)

Per Daniel Holm, Insjölandskap med figurer

Signerad P.D. Holm och daterad 1882. Duk 30 x 47 cm.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?