Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.

Stomme av kromad metall, lös sits av skinn, stämpelmärkt, sitthöjd 38 cm

Smärre slitage. Repor

Klubbat pris
3 900
344
359
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
23 apr 15:19
3 900 SEK
22 apr 13:35
3 700 SEK
20 apr 23:24
3 500 SEK
20 apr 12:13
3 300 SEK
20 apr 12:13
3 108 SEK
20 apr 1:37
3 100 SEK
19 apr 15:34
2 900 SEK
18 apr 3:06
2 700 SEK
18 apr 2:29
2 500 SEK
16 apr 19:22
2 150 SEK
16 apr 18:35
300 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09