Ring, solitär, 14K vitguld med briljantslipad diamant ca 0.75 ct. Stämplad Wempe.

Storlek 17/53,5
Total vikt 2,4 g.
Orginal etui medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 EUR