Fartygsmodell, 1900-tal.

Fartygsmodell, 1900-tal.

Fullriggare. Trä, textil, metall och rep. Längd 135, höjd 92 cm.

Dammig. Skador. Lösa delar medföljer.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1051. Brickor, tre stycken, emalj på koppar. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
3 000 SEK