Trädgårdsmöbel 3 dlr 1900-talets mitt/andra hälft

Bambu och rotting, lösa stoppade plymåer i rygg och sits, bord med fast skiva av råglas samt underliggande hyllplan, bord mäter 102x61x56 cm, soffa 135x83x87 cm, fåtölj 71x82x87 cm, sitthöjd båda 40 cm

Bruksslitage. Ställvis blekt. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 apr 17:15
4 400 SEK
23 apr 20:38
4 200 SEK
18 apr 20:24
4 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95