Ring, 18K guld, med gammalslipade diamanter, Gösta Helenius, Åbo, 1900-talets första hälft.

Diamanter totalt ca 0.37 ct.
Storlek 18/57
Total vikt 2,6 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
350 EUR