Nirvan Richter, "Länstol", Norrgavel, formgiven 1993.

Lövträ, dyna klädd med skinn, lös ryggkudde, sitthöjd ca 41 cm, ca 80x60x107 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
15 000
1 308
1 369
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
30 apr 15:17
15 000 SEK
30 apr 15:16
14 500 SEK
30 apr 15:16
14 000 SEK
30 apr 15:16
14 000 SEK
30 apr 15:16
13 500 SEK
30 apr 15:15
13 000 SEK
30 apr 15:14
12 500 SEK
30 apr 15:14
12 500 SEK
30 apr 15:14
12 000 SEK
30 apr 15:14
11 500 SEK
30 apr 15:13
11 000 SEK
30 apr 15:13
10 500 SEK
30 apr 15:13
10 000 SEK
30 apr 15:13
9 800 SEK
30 apr 15:13
9 600 SEK
30 apr 15:13
9 400 SEK
30 apr 15:12
9 200 SEK
30 apr 15:12
9 000 SEK
30 apr 15:06
8 800 SEK
28 apr 23:41
8 600 SEK
28 apr 15:50
8 400 SEK
27 apr 16:45
8 200 SEK
26 apr 18:50
8 000 SEK
24 apr 9:39
1 999 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09