Anders Wingård

(Sverige, Född 1946)
Anders Wingård
(Sverige, Född 1946)

Anders Wingård, glas skulptur, blå kulor i en glasskål.

Signerad Anders W och daterad 90. Numrerad 110/125 Skulptur i glas, Höjd 20 cm. Diameter 24 cm.

Smärre ytslitage. Smärre repor på kulorna. Smärre repor på botten av glasskålen.

Auktionen avslutas
2 dagar 10 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14