Stolar, ett par, 17/1800-tal.

Stolar, ett par, 17/1800-tal.

Furu. Svarvade ben med h-kryss och mellanslå. Sitthöjd 49, bredd 43, höjd 89 cm.

Slitage. Torrsprickor. Lagningar.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?