Spegel rokokostil 1900-talets mitt

Förgylld, skuren dekor, ca 103x52 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?