Matta, Isfahan, signerad. 377 x 234 cm.

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar.

Utropspris
45 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?