Spegel, Sverige, 1920/30-tal.

Spegel, Sverige, 1920/30-tal.

Betsad björk med skuren dekor. Etikettmärkt. 114 x 56 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
200
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 jun 8:45
2 200 SEK
10 jun 8:45
2 000 SEK
7 jun 13:49
1 800 SEK
4 jun 3:49
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14