Spegel, Louis XVI-stil Danmark 1800-talets senare del

Delat fasettslipat glas, överdel med skulpterat krön med dekor av bladslingor blomsterkorgar, 166x58 cm

Åldersrelaterat slitage. Maskstungen. Dekorelement saknas.

Klubbat pris
2 000
182
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 jun 17:06
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95