Lukas Göthman

(Sverige, Född 1970)
Lukas Göthman
(Sverige, Född 1970)

Lukas Göthman, Utan titel.

Signerad och daterad 2013 med blyerts. Blandteknik 84 x 59,5 cm. Oramad.

Krackelering samt bortfall i färg.Vikveck. Fläckar. Nålhål.

Utropspris
15 000 SEK

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?