Louise Catherine Breslau

(Schweiz, 1856-1927)
Louise Catherine Breslau
(Schweiz, 1856-1927)

Louise Catherine Breslau, Hos kopparslagaren.

Signerad L Breslau. Olja på duk 46 x 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Mindre skador.

Utropspris
800 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146