Lila respektve gultonad med motiv av vilda djur samt en man och en kvinna på en strand. Signerade Wilke Adoldsson-88-0136 respektive Wilke Adolfsson 88 0129. Höjd 28,5-29 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.