Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

Unto Koistinen, Liggande modell.

Signerad Unto Koistinen och daterad 1961. Passepartout 46 x 59 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

250
2 750
262
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 jun 14:40
250 EUR
1 jun 21:01
120 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?