Martti Mäki

(Finland, Född 1947)
Martti Mäki
(Finland, Född 1947)

Martti Mäki, Stilleben.

Signerad Mäki och daterad -67. Tempera på duk 57 x 65 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?