Raija Seilonen, Päron.

Raija Seilonen, Päron.

Signerad Raija Seilonen och daterad 1999. Blandteknik 30,5 x 40,5 x 9 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas
1 dag 11 timmar
110
1 210
115
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 120 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
10 jun 21:56
110 EUR
10 jun 21:56
100 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - H40