Esther Kjerner

(Sverige, 1873-1952)
Esther Kjerner
(Sverige, 1873-1952)

Esther Kjerner, Insjölandskap

Signerad E. Kjerner och daterad 1942. Duk 75 x 99 cm.

Färgbortfall, krackelerad.

Konstnär

Auktionen avslutas
16 timmar 59 minuter
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?