Signerad Reino Selkäinaho och daterad -69. Olja på pannå 55 x 96 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
180
2 003
191
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
4 jun 19:26
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
4 jun 10:22
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
31 maj 15:54
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 maj 16:22
100 EUR