Sportfiskerulle för djuphavsfiske, Fin Nor 7 1/2

Mässing och stål, mått totalt ca 24 x 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1019. Tuschavklappningar, en samling. Kina, 1900-tal. (10).
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
2 200

ditt bud
Aktuellt bud:
2 200 SEK