Spegel sengustaviansk 1800-talets början

Bronserad och vitmålad, upptill akvarell med antikiserande motiv, 78x37 cm

Bruksslitage. Senare bronsering. Senare glas. Skador.

Klubbat pris
1 900
173
184
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jun 15:35
1 900 SEK
3 jun 9:32
1 800 SEK
2 jun 17:52
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1183. Kruka, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Fair warning
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Fair warning
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK