Spegel 1940-tal

Spegel 1940-tal

Ram av metall, 120x71 cm

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1220. Armband samt örhängen, ett par, silver samt grön sten. Kina, tidigt 1900-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Fair warning
5 500

ditt bud
Fair warning
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
7 500 SEK