Bordslampa, 1920/30-tal.

Bordslampa, 1920/30-tal.

Grönpatinerad brons. Basen med reliefdekor av Nyköpingshus och Stora torget i Nyköping. En ljuspunkt. Höjd inklusive sockel 50 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

1 000
91
96
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
12 jun 11:43
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?