Sideboard, Skaraborgs Möbelindustri AB, Tibro, 1960-tal.

Teakfanérad med tre lådor samt hyllor bakom tre skåpdörrar. Etikettmärkt. Bredd 179, djup 45, höjd 80 cm. Nyckel finns.

En hyllbärare saknas. Smärre slitage.

Klubbat pris
5 300
482
504
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
12 jun 17:02
5 300 SEK
12 jun 16:30
5 100 SEK
12 jun 16:30
5 011 SEK
12 jun 16:28
4 700 SEK
12 jun 16:28
4 500 SEK
12 jun 16:25
3 900 SEK
12 jun 16:25
3 700 SEK
12 jun 16:24
3 500 SEK
12 jun 16:24
3 300 SEK
11 jun 7:35
3 000 SEK
10 jun 19:55
2 222 SEK
8 jun 15:57
2 000 SEK
6 jun 13:08
1 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?