Serveringsvagn, 1900-talets senare del.

Gulmetall med två glasskivor. På hjul. Längd 88, bredd 48, höjd 72 cm.

Något svår att köra då hjulen viker sig inåt. Något slitage.

Utropspris
3 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?